SPAM

Tu proszę zostawiać wszelki możliwy SPAM. Każda z wiadomości zostanie przeczytana.

67 komentarzy:

 1. Koniec II Bitwy o Hogwart. Czarny Pan nie żyje, a w świecie magii zachodzą poważne zmiany. Zachodzą też one w ludziach. A co się dzieje z byłym śmierciożercą? DRACO MALFOY – dalsza historia.

  http://malfoysfuture.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Esme Marshall odkąd każdy pamięta sprawiała problemy, nie tylko wychowawcze. Była najmłodszą córką zamożnego małżeństwa. Aczkolwiek według sąsiadów - pomimo swojego nieznośnego charakteru, stylu życia - przypominała człowieka. Człowieka, który czuje oraz żyje według swoich zasad, nie przejmując się tym co inni powiedzą. Co się stało, że w wieku szesnastu lat zniknęła? A po pięciu latach wraca?
  http://today-we-are-spinning-like-a-carousel.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. SPAM
  Każdego ranka, każdej nocy, dla męki ktoś na świat przychodzi. Jedni się rodzą dla radości, inni dla nocy i ciemności. Na złączeniu dwóch ‘światów’ stoi ona. W pędzącym tłumie, z energią rozpierającą jej klatkę i wstrzymującą oddech. Kiedy przyjdzie podjąć najważniejsze decyzje, już nic nie będzie takie jak wcześniej.
  Kiedy sztylet przecina jego skórę, a do twoich uszu dociera jego przeraźliwy krzyk, nie myślisz o tym, że zadałeś komuś ból. Myślisz o tym, że kolejna nadprzyrodzona istota zakończyła swój żywot.
  Jamie jest pozornie normalną nastolatką. Tak naprawdę jest żywiołową łowczynią, która nie zawaha się zakończyć twój żywot. O ile jesteś istotą nadprzyrodzoną.
  Nocne Szaleństwo

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj! Serdecznie chciałabym Cię zaprosić na nową szablonarnię Bajkowe Szablony Wejdź, być może znajdziesz coś dla siebie :)

  Pozdrawiam
  Ress

  OdpowiedzUsuń
 5. To zaskakujące jak życie jednego człowieka może zmienić się w kilka sekund. Życie składa się z różnych momentów i dobrych i złych. Naszym zadaniem jest się podnieść z każdego dołu ,ale gdy nie mamy oparcia od rodziny, przyjaciół to jest trudniej. Znacznie trudniej...


  Nie ma zbyt wiele cza­su, by być szczęśli­wym. Dni prze­mijają szyb­ko. Życie jest krótkie. W księdze naszej przyszłości wpi­suje­my marze­nia, a ja­kaś niewidzial­na ręka nam je przek­reśla. Nie ma­my wtedy żad­ne­go wy­boru. Jeżeli nie jes­teśmy szczęśli­wi dziś, jak pot­ra­fimy być ni­mi jutro? - Phil Bosmans

  Zapraszam : http://www.thirteen-objectives.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Kol Mikaelson to jeden z najgroźniejszych wampirów, który wrócił do Mystic Falls. Wraz ze swoją rodziną próbuje na nowo korzystać z życia. Jednak on pragnie krwi, jest bezduszny. Zabija z uśmiechem. Do miasta przybywa także Margaret, na którą nie działają drewniane kołki ani biały dąb. Ponadto jej szybkość, zwinność i moc przekraczają możliwości zwykłego wampira. Co więcej, kocha pozbawiać ludzi życia.
  Jak wielkie szkody będą w stanie wyrządzić? I co ma z nimi wspólnego Damon Salvatore?
  Dwie dusze unikają miłości, liczą się potrzeby zaspokojenia żądzy krwi. Nie wahają się zabić. Wielka przyjaźń?

  http://this-lust.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam, zapraszam na mojego bloga. Jest o dziewczynie, która potrafi przybierać postać kruka, która razem z matką i siostrą przeprowadza się na Ziemię, aby zapobiec atakowi na ludzi.
  Zapraszam do zakładki "O opowiadaniu", która wprowadzi Cię nieco w moje opowiadanie i odpowie na parę pytań.
  http://etre-le-corbeau.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie chcę innego kawała twoich myśli, więc zabierz je gdzieś indziej wieczorem, ponieważ nie mogę wziąć innego pożegnania.Pożegnania nigdy nie należą do prostych. Niektóre można porównać do wbicia noża celnie prosto w serce. Jak sobie poradzi z tym Rose?
  http://and-again-bad-luck.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Irma Carter do pewnego momentu, wiedzie spokojne, szczęśliwe życie. Jest nastolatką, która spełnia swoje marzenia, rozwija swoje pasje. Jednak pewnego dnia dowiaduje się o nieszczęśliwym wypadku, na wskutek którego traci najbliższą swojemu sercu osobę- matkę. Również tego samego dnia poznaje swojego ojca, który przez cały czas nie dawał po sobie oznak życia i jakiegokolwiek zainteresowania swoim dzieckiem.
  Okazuje się, że jest nim nie kto inny jak, znany wszystkim, multimiliarder Tony Stark.
  Główna akcja opowiadania rozpoczyna się trzy lata później, kiedy bohaterka, po przeprowadzce stara się wpasować w zupełnie odmienne dla niej życie. Bycie córką superbohatera wcale nie jest takie wspaniałe i kolorowe jakby mogło się wszystkim wydawać. Nie, kiedy jest się stale obserwowanym i nagle ktoś zaczyna czyhać na Twoje życie.

  Zapraszam na:
  {http://two-sides-of-destiny.blogspot.com/}

  OdpowiedzUsuń

 10. Chcesz zareklamować swój blog? Szukasz opowiadania lub bloga w sam raz dla Ciebie? Dołącz już dziś do Blogowego Spisu!
  Zapraszam!
  blogowy-spis.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo serdecznie zapraszam na opowiadanie o wampirach, tych dobrych i złych, o łowcach i innych stworach :) Nie zabraknie miłości, walki i dobrej akcji.
  http://rodzinadenverow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. Cześć!
  Chciałabym Cię serdecznie zaprosić na reaktywowanego bloga o matematyce
  www.lekcja-matematyki.blogspot.com
  Właśnie pojawiła się recenzja tablic matematycznych :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Hej . Zapraszam Was też do mnie. Pisze bloga o świecie Harrego po Voldemorcie. Są tam postacie z poza głównego nurtu , opowiadanie jest dość lekki choć potem coraz więcej jest dorosłej miłości i akcji. Zapraszam do czytania i jeśli ktoś to zrobi bardzo proszę też o jakiś komentarz.
  PS I nie zatrzymujcie się na powitaniu.
  http://nowaprzy.blogspot.com/2014/08/wakacje-po-balu-cz3.html

  OdpowiedzUsuń
 14. Nie możemy być pewni swojego losu, bo właśnie wtedy wszystko zmienia się. Nie chciała się bać. Czuła, że ma sobie coś do udowodnienia. Otworzyła drzwi i spełniła swoje marzenia. Jednakże prawo nie stało się dla niej obce. Jest bliższe niż mogłoby się wydawać.
  Przeszłość, teraźniejszość, przyszłość - nigdy nie zapomina.
  http://klucz-do-zdobycia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. Jessica od trzech lat mieszka sama w Los Angeles, pochłonięta pracą i uczelnią. Wolny czas spędza z znajomymi i cieszy się z obecnego życia, jednak skrywa pewną tajemnice, której nikt prócz jej rodziców nie zna. Ale życie płata figle a wspomnienia z dawnych lat powracają z większą siłą. Wtedy w jej życiu pojawia się pewny mężczyzna o imieniu Oliver. Czy w końcu ujawni swój sekret, czy może ktoś zrobi to za nią?

  Zapraszam: http://beadofword.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. http://electrical-relationship.blogspot.com/


   - Kim ty jesteś?
   - Jest pani gotowa? - pisnęła służka cieniutkim głosem, uchylając drzwi. - Och, wybrała pani ceremonialną szatę! 
  - Nie jest to zbyt... wystawne?
   - Ależ skąd! Przecież nie codziennie świętuje się mianowanie nowej bogini, zaręczyny i powrót pana Lokiego.
   - Loki. - Mruknęła pod nosem, nawet się nie oglądając.
   - Tęskniłaś? - spytał rozbawiony, lekko całując kobietę w policzek.
  - Po pierwsze, chcę pogratulować memu synowi, który wreszcie zebrał w sobie odwagę i poprosił swą ukochaną o rękę.
  - A mi było ciebie żal... współczułam ci... pieprz się, Loki. Tylko to ci wychodzi. Jesteś gorszy od mojego ojca.
   - Nie ciebie jedyną oszukał...
   - Ale ja byłam ZATRUDNIONA żeby go złamać! Powinnam nie dać się nikomu zmanipulować, oszukać, ta sytuacja... to tylko dlatego, że... wiedziałam, że nie powinno się mieszać biznesu z uczuciami i przyjemnością...
   - A teraz słuchaj, ty nic nie warta kreaturo - jego głos ociekał jadem - będziesz mi pomagać, będziesz robić wszystko co tylko sobie zapragnę, bo ja jestem bogiem, a ty zwykłą, głupią i naiwną dziewką, która myśli, że ma na cokolwiek wpływ. Błąd. Twoje życie, należy do mnie. - Raven nie mogła oddychać, w jej oczach pojawiły się łzy. - Rozumiesz?

   - Jesteś potworem.

  OdpowiedzUsuń
 17. http://noc-zawsze-jest-mloda.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 18. Uwaga: Wchodź tylko jeśli szukasz czegoś ze związkami homoseksualnymi!
  Tell me your story, Stiles.

  OdpowiedzUsuń
 19. Skoro już goszczę na Twoim blogu to nie omieszkam zostawić linka do mojego miejsca w sieci :) Serdecznie zapraszam Cię na budzik monotonii, na którym znajdziesz różnorakie wpisy dotyczące m.in muzyki, książki, filmu, seriali czy przepisów na smaczne przekąski.

  OdpowiedzUsuń
 20. Oto mitologia w nowoczesnym wydaniu!
  Silena jest córką Afrodyty. Co roku jeździ na wakacje do Obozu Herosów, gdzie spędza czas ze swoimi półboskimi przyjaciółmi. Jej ojciec, otrząsnąwszy się po przelotnym romansie z Afrodytą, znalazł nową partnerkę, za którą Silena nie przepada. Dziewczyna ma kłopoty z czaromową, specjalnym darem bogini miłości dla jej dzieci, jej siostra chce odebrać jej stanowisko grupowej Afrodyty, a wszyscy, których poznaje, okazują się być nie tym, kim Silena chciałaby, by byli. A może to ona się oszukuje?
  „Oszukując samą siebie” to opowiadanie, które pokazuje, że można się zmienić, pozostając nadal sobą, a prawdziwa miłość wcale nie objawia się już przy pierwszym spotkaniu.
  Zapraszam – tworczosc-merr.blogspot.com :)
  Merr

  OdpowiedzUsuń
 21. Nudzisz się? A może nie masz po prostu nic do czytania, a nie masz czasu na kilkuset stronicowe książki? W takim razie wpadnij do mnie!
  Nie, to nie jest fanfiction, czy opowiadanie autorskie, które będzie ciągnięte w nieskończoność. To jest... zbiór opowiadań!
  No weź... nie mów, że nie kręci Cię myśl o przeczytaniu kilku(nastu) opowiadań fantasy, czy też obyczajowych? Chyba, że wolisz scine-fiction... zaraz, zaraz, przecież taki tekst n a p e w n o też tam znajdziesz!
  W skrócie: zapraszam Cię na mojego bloga z krótkimi opowiadaniami! Przyjmę Cię tam z szerokim uśmiechem i otwartymi ramionami!
  http://kotolaczka-pisze.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 22. Trójka przyjaciół
  Ich spokojne życie zostaje przerwane, kiedy pojawia się ON
  Wszystko jest bardziej skomplikowane, niż im się wydaje
  Wystawieni na ciężką próbę
  Zaczynają się kłótnie
  Łzy
  Nienawiść
  Miłość, która może zniszczyć wszystko...
  Czy ich przyjaźń przetrwa?
  Zwycięży miłość czy przyjaźń?
  Zapraszam!<3 http://loveeorfriendship.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 23. Oboje należą do dwóch różnych światów. Jedyne co ich łączy to prawo, lecz stoją po dwóch różnych stronach. Czy to możliwe, aby praca nie wpływała na ich relacje? Czy biznesmen z wykształcenia adwokat może odnaleźć szczęście przy zwykłej policjantce zarabiającej grosze?
  http://and-i-am-still-tryna-understand.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 24. Wiesz, większość z nas jest po prostu upadłymi aniołami, ale niektórzy z nas po prostu urodzili się w piekle, powiedział swoim głębokim głosem, mały uśmiech wpłynął na jego usta i wiem, że jest prosto z piekła.

  Lubisz straszne historie, zapierające dech w piersi ? Zapraszamy do Nas a na pewno nie pożałujesz swojej decyzji !
  http://tlumaczenie-devil.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 25. http://crying-werewolf.blogspot.com/
  Camille i jej bliźniacza siostra Lily po śmierci rodziców wyprowadzają się do Los Angeles.
  Miasto Aniołów wydaje się być idealnym miejscem na rekonwalescencję, ale czy aby na pewno? Pyskata i buntownicza Camille, która została przemieniona w hybrydę wampira i wilkołaka oraz niewinna Lily, która wypiera swoją wilczą naturę, będą musiały stawić czoła czemuś, o czym nie śniło im się w najgorszych koszmarach...
  Zapraszam serdecznie do przeczytania historii tylko i wyłącznie mojego autorstwa. Zaczęłam pisanie od nowa, więc poszukuję grona stałych czytelników, którzy dawali by mi jeszcze większego powera do pisania! Dziękuję bardzo i pozdrawiam, Camille! <3

  OdpowiedzUsuń
 26. Alice jest zmuszona do przeprowadzki. Zostawia najlepszych przyjaciół, zostawia swój dom, swoje dotychczasowe życie. Nie chce tego, ale nic nie da sprzeciwianie się bezwzględnemu ojcu.
  Czy odnajdzie się w nowym miejscu? Czy ma szansę na miłość? Czy da radę?

  Zapraszam do siebie :) http://nicniedasiecofnac.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 27. Tak łatwo można zniszczyć wszystko co się budowało przez lata - związek, przyjaźń, rodzinę. Jednakże umiejętności, które się zdobywa zawsze będą z tobą. Na rozstaju dróg stawała niejednokrotnie Taylor. Kobieta o wielu twarzach. Nie da się jej przekupić. Zawsze walcząca do końca. Która twarz jest prawdziwa?
  http://gorycz-snu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 28. http://mask-fanfiction.blogspot.com/

  Lauren - niepozorna studentka z ambicjami. Wydawałoby się, że jest szczęśliwie zakochaną dziewczyną, przed którą rozpościera się jedynie świetlana przyszłość. Właśnie wtedy, gdy myśli, że zdobyła wszystko, czego pragnęła, jedno spotkanie odmienia jej całe życie.

  Michael - znany jako groźny członek gangu. Niewyrównane rachunki zmuszają go do sięgnięcia po drastyczne środki. Nie spodziewał się, że w ten sposób pozna kogoś, kto przejrzy go na wylot i pozna jego prawdziwą twarz, wcześniej ukrywaną nawet przed najlepszymi przyjaciółmi.

  "I pamiętaj, żeby nie ukrywać swojej twarzy pod maską."

  OdpowiedzUsuń
 29. Do Beacon Hills przyjeżdża piętnastoletnia Beth Stilinski. Matka, która wychowywała ją samotnie od urodzenia, dostaje pracę w Anglii, dlatego też dziewczyna ma zamieszkać tymczasowo u swojego wujka. Mogłoby się wydawać, że jej wizyta nie zachwieje życiem miasta. Wie, że kuzyn i jego przyjaciele ją okłamują. Z czasem dowiaduje się, że świat nie jest taki, jak myślała. To jednak nie jest największy przełom w jej życiu. Prawda pozwoli odkryć jej swoją drugą połowę. Dosłownie.

  "Na zakurzonym blacie zakreśliła znak spirali. Po tylu latach doświadczenia, dobrze wiedziała, co oznacza. Zemsta. Tak, właśnie o to jej chodziło. Plan w jej głowie i nazwisko, które było jej celem. Nazwisko, które już niedługo będzie widniało tylko na nagrobkach. Trzech nagrobkach - według niej. Jednak kobieta nie wiedziała, że razem z nią do Beacon Hills zawitał jeszcze jeden. Czwarty nagrobek, który jak księżyc podczas zaćmienia przysłoni jej pozostałe. Przynajmniej ich część. Czwarty cel, chociaż niewidoczny na jej liście. Noszący to samo nazwisko, co reszta. Nazwisko, które budziło w niej obrzydzenie i gniew. Niekontrolowany gniew."

  Serdecznie zapraszam :)

  http://keep-ya-far.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 30. Osiągnęłam więcej niż pragnęła. Zapomnieć, nie zapomniała. Żyje dalej, nie spoglądając za siebie. Czy będzie potrafiła żyć tak dalej? Jedno spotkanie, jedno spojrzenie, jeden uśmiech... wiedziała, że jest już stracona. Powrót do rodzinnego miasta był błędem. Jak wielkim?
  http://but-now-i-realize.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 31. Hej, nie wiem czy zainteresuje Cię tematyka mojego bloga, ale zapraszam.
  http://j-and-l-forever-togheter.blogspot.com
  Jest on o parringu potterowskim, a mianowicie o Jily ( James i Lily )
  Zapraszam :-)
  Chloe Ann Wolf

  OdpowiedzUsuń
 32. Zbyt długo pracowałam jak agentka specjalna. Kiedy zaczęłam żyć samą pracą, wtedy popełniłam największy w życiu błąd. Jednakże konsekwentnie ponosiłam tego konsekwencje. Nigdy nie było łatwo. Dwa lata temu zeszłam do tzw. cienia. Każda osoba po fachu rozumie poprzez te słowo wycofanie się na jakiś czas z zawodu. Rzadko kto na to się decyduje, ponieważ bardzo trudno wrócić do pracy w terenie.
  http://tajemniczy-i-nieczysty-sekret.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 33. Zapraszam na rozdział czwarty: http://lot-kosoglosa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 34. Mali Corporalis to jeden z najniebezpieczniejszych artefaktów znanych na całym świecie. Czarnomagiczne urządzenie od wieków przechowywane jest w pilnie strzeżonych miejscach. Nawet tu w Anglii. Ministerstwo ukrywa je, jednak jeden z Niewymownych wykrada owy przedmiot pod działaniem Imperiusa z rozkazu Voldemorta. Misją Draco Malfoya jest dopilnowanie, aby przesyłka trafiła do Harry'ego. Czy wszystko pójdzie zgodnie z planem? Jak wielkim zmianom ulegnie Potter? Zmieni swoje nastawienie do śmierciożercy? Jakie skutki będzie mieć to zdarzenie dla świata magii?
  www.alternatywne-ego.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 35. Isobel i Charlie. Są jak ogień i woda. Co ich łączy? Równie silna nienawiść do siebie nawzajem. Pewien mężczyzna powiedział kiedyś Charliemu: Miłość, nienawiść. Dzieli je taka cienka linia. Wtedy jeszcze nie rozumiał jaka moc drzemie w tych słowach. Niebawem przekonają się o tym oboje. Pewnej feralnej nocy, kiedy zderzą się dwa światy, wywołają lawinę zdarzeń. Będzie to historia o miłości. To historia o miłości od tej gorszej, najbardziej skomplikowanej strony. Słodko-gorzka i prawdziwa.
  ZAPRASZAM: Your perfect imperfections
  ZWIASTUN: klik

  OdpowiedzUsuń
 36. (Dziwnie zostawiać komentarz w spamie na blogu, który współtworzę, haha...)
  W końcu bariera pisarska wyparowała i na blogu zawisnął czwarty rozdział przygód Charliego. Zapraszam serdecznie! :*
  http://memoryisnotdevice.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 37. [SPAM - fan fiction]
  Witamy w świecie Asgardu.
  Bitwa z Mrocznymi Elfami zakończyła się, Thor powrócił na Ziemię, Odyn zniknął. Nowy, dużo potężniejszy od wszystkich poprzednich przeciwnik gromadzi swe siły i zbiera armię, by zaatakować Asgard i przejąć władzę nad wszechświatem, mszcząc się za swoje dawne żale...
  Istnieje jednak nadzieja.

  Jeżeli jesteś fanem/fanką Lokiego (Marvel: "Thor", "Avengers", "Thor: the Dark World") - zapraszam: [KLIK!]

  OdpowiedzUsuń
 38. Hej, przepraszam za spam, ale trzeba się jakoś zareklamować. Może opis Cię zaciekawi i wpadniesz na któregoś z moich blogów. Byłoby mi bardzo miło. :)


  Cassandra nie jest zwyczajną dziewczyną...
  Jej Anielska postać musi zostać ukryta, kiedy zostaje zesłana na Ziemię, aby ochraniać życie jednego z uczniów liceum w Los Angeles. Jednak szybko zauważa, że Miasto Aniołów skrywa wiele tajemnic. Aby je odkryć, musi odbyć podróż w przeszłość... jej zapomnianą przeszłość. A jeden nierozważny krok może już na zawsze zmienić wszystko, nawet jeśli uczucie do śmiertelnika jest silniejsze od niej samej.
  Czy tajemniczy, stały mieszkaniec jej snów wreszcie ukaże swą prawdziwą twarz? Jaką skrywa tajemnicę i dlaczego serce Cassandry pcha ją do dwóch różnych od siebie chłopaków? Komu może zaufać, jeśli wszyscy mogą być jedynie pionkami w grze, gdzie stawką jest śmierć lub wieczne życie?
  Jedno jest pewne... Upadli tylko czekają na swój ostateczny ruch.

  ----> http://ostatni-blask.blogspot.com/


  Olivia od dwóch lat musi zmagać się z okropną tragedią, w której zginęła jej młodsza siostra. Stara się wieść zwyczajne życie, lecz to jedynie pozory. Zamknięta w swoim świecie, nie potrafi stawić czoła swoim wciąż narastającym problemom. Lecz kiedy trafia do Obozu Półkrwi, nie tylko odkrywa swoją prawdziwą tożsamość, ale i uświadamia sobie, iż śmierć Cloe nie była przypadkowa...
  Trudne decyzje, nocne koszmary oraz walka o przetrwanie, to tylko początek. Nieświadoma nadciągającego zagrożenia, postanawia spełnić wolę swojego ojca - Pana Podziemi.
  Czy ktoś przyjdzie jej z pomocą w wypełnieniu tajemniczej misji?
  Co wybierze: lojalność wobec bogów, a może kuszącą propozycję Gai?
  Zło rośnie w siłę, a ona może być jedyną osobą, która będzie w stanie zniszczyć lub uratować ludzkość.

  ----> http://naznaczona-smiercia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 39. 1753 rok. Złoty rok dla piratów. Kompanie brytyjskie i hiszpańskie dzielnie walczą z piratami. Ci jednak nic sobie nie robią z groźby stryczka. Jednym z najsilniejszych pirackich statków dowodzą trojaczki, siostry Rodriguez. Gdy Sao Feng zbiera V Trybunał Braci, trojaczki postanawiają nie czekać, lecz ruszyć, by pokazać staremu Trybunałowi, że czas na zmiany. Ale i stary i nie taki poczciwy Jack Sparrow nie próżnuje. Ma już swoją Perłę, co uważa za szczyt szczęścia, jednak gdy wpada w kolejne kłopoty, musi on zawiązać sojusz z kapitanem Latającego Holendra, którego wcześniej zdradził. Tylko, czy William Turner mu pomoże? I co z kłopotami Jacka mają wspólnego siostry Rodriguez?
  http://wladcy-siedmiu-morz.blogspot.com
  Zajrzycie dziewczyny?

  OdpowiedzUsuń
 40. Z góry przepraszam za SPAMa!
  Drzewo genealogiczne Jillian jest tak samo zwariowane jak świat, w który nagle wkroczyła. Moment, w którym pogroziła Erickowi kastracją miał już na zawsze zmienić jej życie. Niecodzienne sytuację to dodatek do i tak trudnego żywota, jaki ona do tej pory wiodła. Na szczęście Jillian jest niezwykle tolerancyjną osobą!
  Pobicie. Włamanie. To normalne w buntowniczym życiu niemal każdego nastolatka!
  Jednak każdy ma jakiś umiar.
  Umiarem Jillian była prawda odnośnie pochodzenia jej matki, bo jeżeli „Jabłko od jabłoni daleko nie pada” oznaczy to, że ona jest potworem i wrogiem każdego herosa?
  (Fan Fiction na podstawie książek Ricka Riordana)
  http://life-of-heros.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 41. Bezcenna - opowieść pełną dramatu oraz romantyzmu jednocześnie. Gdzie nie zabraknie gorącego, pikantnego romansu zanurzonego w szklance fikcji.

  bezcenna.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 42. Krzyknij tylko raz - http://krzyknij-tylko-raz.blogspot.com/.
  Od ponad roku pracowała w klubie country BlackStar, który powoli stawał się jej domem. Nie każdego obdarzała zaufaniem oraz lubiła, ale przyzwyczaiła się do pracowników tego lokalu, do czego nie zamierzała się przyznać. Z dziewczynami wynajmowały dwupokojowe mieszkanie, więc opłaty dzieliły na trzy osoby. Nicole Dawson oficjalnie nie mieszkała z nimi, aczkolwiek bardzo często zostawała u nich na noc. W BlackStar możecie poznać najróżniejsze osoby z różnych warstw społecznych, dlatego kobiety uwielbiały swoją pracę.
  Kim tak naprawdę jest Taylor?

  OdpowiedzUsuń
 43. Rok 1921.
  Młody oficer, Władysław Jarociśnki, zostaje porwany i brutalnie zamordowany. W szale radości z niedawno odzyskanej wolności, nikt w II Rzeczpospolitej nie zauważa jego zniknięcia. Cień zapomnienia okrywa jego osobę i skazuje na wieczne przemilczenie. Jednak to się zmienia z dniem, kiedy po latach młoda dziewczyna odkrywa miejsce kaźni.

  Co zrobi, kiedy dopadnie ją Duch Przeszłości?

  OdpowiedzUsuń
 44. Skoro już goszczę na Twoim blogu to nie omieszkam zostawić linka do mojego miejsca w sieci :) Jak zatem mogłabym opisać owe miejsce? Nie lubię górnolotnych słów, ani przydługich wstępów, dlatego nadzwyczajniej w świecie zaproszę Cię na bloga, który inspiruje filmem, muzyką czy dobrą książką. Jeśli znajdziesz wolną chwilę pozwolę sobie zaprosić Ciebie na: --> Plaster na Nudę <--

  OdpowiedzUsuń
 45. http://wsrod-zagubionych-dusz.blogspot.com/2014/12/rozdzia-1.html
  Rozdział 1 się pojawił.
  Muszę pokementować u Ciebie.

  OdpowiedzUsuń
 46. Zapraszam na moje reaktywowane opowiadanie: http://be-my-angel-ff.blogspot.com/

  Damon Salvatore. Gdy słyszysz to nazwisko przed oczami staje ci narcystyczny, egoistyczny, okropnie przystojny dupek. Jeśli jesteś bardziej wtajemniczony kojarzysz go także z morderstwami wielu niewinnych ludzi.
  Co ktoś taki może mieć wspólnego z cichą, nieśmiałą Lily Horsler? Nic. Są kompletnie różni. Ona - ciepła, cicha, wyrozumiała. On - zimny, cyniczny i zaborczy. Nie łączy ich zupełnie nic… A jednak przeciwieństwa czasem się przyciągają.

  Pozdrawiam,
  Melania Zabini

  OdpowiedzUsuń

 47. Zastanawiałeś/aś się kiedyś jak to jest zacząć wszystko od nowa? Całkowicie od zera, od pustej kartki.
  Jakby potoczyły się losy, kim byś był, jakbyś się zachowywał/a? A co jeżeli te nowe życie, nie jest jak inne?
  Jeżeli jesteś więźniem samego siebie, opuszczonym od przeszłości umyśle.
  A tym bardziej jeżeli życie nie jest tak kolorowe, jak u zwykłych śmiertelników?
  Chcesz poczuć dreszczyk emocji, odrobinkę horroru i przenieś się do świata nadprzyrodzonego?
  Czy poradziłbyś sobie w nim? Jeśli chcesz się przekonać - drzwi uchylam otwarte.
  Zapukaj, poznaj, zostań. Może zostaniesz jednym z ofiar.
  Może to po prostu zwykła chęć... nadzwyczajna tylko chęć przebudzenia?


  Prolog i Rozdział 1 już gotowy, chcesz być informowany o nowych postach?
  Napisz swój komentarz pod prologiem.
  I zapraszam do odwiedzenia '' SPAM'' jeżeli masz jeszcze inne blogi - chętnie zajrzę, skomentuję.

  Zapraszam do siebie http://desire-awakening.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 48. Miłość kontra nienawiść...
  Mówią, że od nienawiści do miłości dzieli tylko cienka linia, a ja myślę, że tylko miłością można uleczyć zranione serce... - Dwa zwaśnione rody od wieków nienawidziły swojego towarzystwa. Niegdyś zwali się przyjaciółmi, teraz wrogami, którzy przy najbliższej okazji skakali sobie do gardeł. Minęły kolejne lata, a blond włosa dziewczyna marzyła o wyrwaniu się z rodziny arystokratów. Nie chciała, aby podejmowano za nią decyzję. Chciała uciec z miasteczka, który przysporzył jej tyle bólu... Przypadkowo spotyka mężczyznę, który dziwnym trafem okazuje się jej odwiecznym wrogiem... Mimo że wiedziała o wzajemnej nienawiści swych rodów, pragnęła pojednać te dwie rodziny...
  Teraz stawiam przed wami pytania:
  - Dlaczego dwie rodziny kiedyś zwane przyjaciółmi, teraz się nienawidzą? Co ich do tego przyczyniło?
  - Czy dziewczynie uda się uciec z kraju?
  - Czy uda jej się pojednać dwa zwaśnione rody?
  - Co stanie na jej drodze?
  Tego moi drodzy przekonacie się sami...
  Jeżeli lubicie opowiadania pełne tajemnic, walkę pomiędzy uczuciami, historię zawierającą nutkę magii to serdecznie zapraszam! Mam nadzieję, że przeczytasz chociaż jeden rozdział i pozostawisz po sobie szczery komentarz... Może Ci się spodoba i będziesz stałym czytelnikiem?
  [ melodie-serc.blogspot.com ]

  Zapraszam również na nową szablonarnie :)
  [ http://szablownica.blogspot.com/ ]
  Serdecznie pozdrawiam!
  Amy :)

  OdpowiedzUsuń
 49. Poranna rozmowa wcale nie musi być tak niewinna jak możesz się innym wydawać. Pora tak naprawdę nie ma większego znaczenia, ale początek dnia zawsze może zmienić przebieg całego dnia, prawda? Historia, którą piszę jest zawiła. Nie myśl, że znasz jej zakończenie, bo jeszcze wiele przed tobą.
  http://poranne-rozmowy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 50. :Taniec z wampirem" jest to opowiadanie o grupie różnych ludzi różnych ras i pochodzeniu. Bohaterowie walczą o swoją przyszłość miłość i przyjaźń. losy ludzi krzyżują się z losami wampirów tych dobrych jak i tych bezwzględnych i złych. Wszystko zaczyna się niewinnie , zwyczajny dzień zwyczajne życie. Niestety wampiry nie chcą żyć dłużej w ukryciu i tym razem ludzie będą musieli pokłonić się dzieciom nocy i pogodzić z ich absolutną władzą. Świat staje na granicy apokalipsy i tylko garść rebeliantów i młodych bohaterów jest w stanie zmienić przyszłość. Mojra i Alec zostaną wystawieni na ciężką próbę ,a ich los może uratować tylko dziecko ,dwunastoletnia dziewczynka której nadzwyczajna krew jest w stanie zmienić wszystko.

  Zapraszam
  http://taniec-z-wampirem.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 51. Witaj ! Jak widzę zajmujesz się tematyka wampirów. Dlatego chciałam Cię zaprosić na katalog-opowiadan-o-wampirach.blogspot.com. Może Katalog spodoba Ci się i zgłosisz się do nas :)
  Pozdrawiam
  Tonks

  OdpowiedzUsuń
 52. Hej! Jeśli lubisz demony, Piekło i tym podobne sprawy to zapraszam do siebie:
  http://lzy-switu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 53. TAJEMNICE PATRII
  patria-by-leonessa-de-argentum.blogspot.com

  XV wiek - polowania na czarownice, wampiry i inne straszydła trwały jeszcze wiele lat, ale to właśnie w tym wieku powstaje Patria, podziemna ojczyzna dla nieludzi. Do końca XVIII całe społeczeństwo odmienców przenosi się do tego miasta. Z postępem sutuacji rodzi się klan Opętanych walczacych przeciwko swoim rodakom - Pierwotnym, za co zostają wygnani z miasta na powierzchnię.
  Mamy XXI wiek ludzie nie wierzą w opowieści o magii. Mieszkanie na powierzchni Ziemi znowu jest bezpieczne. Patria staje się ośrodkiem naukowo-ksztalceniowym gdzie wysyłane sa dzieci zmiennoksztaltnych, wiecznych i istot nadludzkich. Do Patrii ściąga młodzież z całego swiata, aby uczyć się panować nad swoimi mocami. Jednak podziemna Patria nie jest do końca bezpieczną przystanią. Opętani nadal istnieją i sprawiają, że ojczyzna staje się czesto szkołą przetrwania.
  Poznajemy grupkę przyjaciół, która stara się żyć normalnie, lecz zawsze znajduje sie w niewłaściwym miejscu o niewlasiwym czasie.
  ZAPRASZAM SERDECZNIE. :D

  OdpowiedzUsuń
 54. Zapraszam do dołączenia do spisu fanfiction. http://polecane-fanfiction.blogspot.com/
  Pozdrawiam :D
  Emily Scott.

  OdpowiedzUsuń
 55. "Zawsze na świecie ktoś na kogoś czeka..." - Paulo Coelho

  http://zasnute.blogspot.com/

  Straciła wszystko, co miało w jej życiu jakiekolwiek znaczenie. Sama w wielkim, wypełnionym wspomnieniami domu musi podjąć decyzję, jak od teraz żyć? Czy żyć w ogóle? Uciekając przed napastnikami trafia na niego i... Czemu jego oczy przybierają kolor błękitnego nieba, gdy patrzy na mnie? Ciepły wiatr delikatnie pieści moją skórę, gdy stoi blisko... Bliżej...

  Zmącone niepokojem bicie serca na nowo budzi ciało do życia. Nic już nie będzie takie samo...

  OdpowiedzUsuń
 56. http://this-one-shot.blogspot.com/
  Zapraszam na blog z gatunku: Fantastyka, Romans

  OdpowiedzUsuń
 57. [SPAM]

  Fantastyka/psychologia/dramat

  Kolorowe plakaty, zapach popcornu oraz waty cukrowej, pan na szczudłach, biegające dzieci przy klatkach z egzotycznymi zwierzętami. Kojarzy Ci się to z czymś? Z cyrkiem? Słusznie. Artletta, blond włosa dwudziestolatka, podpisała umowę pracy i tym samym zapieczętowała swoje przyszłe życie z nadzieją, że to wyjdzie tylko na dobre. Czy ma rację? Przekonasz się. Jeszcze jedno. Boisz się klaunów? Słusznie!

  Zapraszam.

  http://ostatnia-pasja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 58. Chciałabym cię zaprosić na Katalog Fanfiction (katalogff.blogspot.com)
  Pozdrawiam, Megan.

  OdpowiedzUsuń
 59. Miłość kontra nienawiść...
  Mówią, że od nienawiści do miłości dzieli tylko cienka linia, a ja myślę, że tylko miłością można uleczyć zranione serce... - Dwa zwaśnione rody od wieków nienawidziły swojego towarzystwa. Niegdyś zwali się przyjaciółmi, teraz wrogami, którzy przy najbliższej okazji skakali sobie do gardeł. Minęły kolejne lata, a blond włosa dziewczyna marzyła o wyrwaniu się z rodziny arystokratów. Nie chciała, aby podejmowano za nią decyzję. Chciała uciec z miasteczka, który przysporzył jej tyle bólu... Przypadkowo spotyka mężczyznę, który dziwnym trafem okazuje się jej odwiecznym wrogiem... Mimo że wiedziała o wzajemnej nienawiści swych rodów, pragnęła pojednać te dwie rodziny...
  Teraz stawiam przed Wami pytania:
  - Dlaczego dwie rodziny kiedyś zwane przyjaciółmi, teraz się nienawidzą? Co ich do tego przyczyniło?
  - Czy dziewczynie uda się uciec z kraju?
  - Czy uda jej się pojednać dwa zwaśnione rody?
  - Co stanie na jej drodze?
  Tego moi drodzy przekonacie się sami...
  Jeżeli lubicie opowiadania pełne tajemnic, walkę pomiędzy uczuciami, historię zawierającą nutkę magii to serdecznie zapraszam! Mam nadzieję, że przeczytasz chociaż jeden rozdział i pozostawisz po sobie szczery komentarz... Może Ci się spodoba i będziesz stałym czytelnikiem?
  [ melodie-serc.blogspot.com ]

  Zapraszam również na nową szablonarnie :)
  [ szablownica.blogspot.com ]
  Serdecznie pozdrawiam!
  Amy :)

  OdpowiedzUsuń
 60. Hej. Chciałabym cię serdecznie zaprosić na mojego nowego bloga.

  W Sydney tajemnicza postać ratuje samobójców od śmierci. Przez miejscowe media zostaje nazwana ''Łowcą Samobójców'' i staje się główny tematem wszystkich rozmów.
  Dziennikarka śledcza, Elif Sulivan zostaje wysłana na zupełnie inny kontynent, aby odkryć kto tak naprawdę jest tą chodzącą zagadką. Okazuje się jednak, że nic nie jest takie proste jakie mogłoby się wydawać, a tajemnicze listy, które nadsyłane są od nieznanego adresata to dopiero początek.

  ''-Widzisz te gwiazdy?
  -Ponoć, gdy spada jedna z nich, ktoś na świecie popełnia samobójstwo. Ja nie chce, żebyś ty była kolejna spadającą gwiazdą.''
  Opowiadanie na :
  http://www.wattpad.com/story/30931800
  http://lowca-samobojcow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 61. Hejj! Naprawdę podoba mi się twój blog oraz styl pisania =) Zastanawiałam się, czy zechciałabyś dołączyć do bloga grupowego. Byłoby miło mieć tak uzdolnioną autorkę jak ty w naszej ekipie ^_^ http://chaundo-wyspy.blogspot.co.uk/ Więc,jeśli jesteś zainteresowana, to zapraszamy!

  OdpowiedzUsuń
 62. Hej!
  Serdecznie zapraszam do nowo powstałego Spisu Opowiadań http://nasz-spis-opowiadan.blogspot.com/, na pewno znajdziesz tam coś dla siebie 😉
  Dopiero zaczynamy, więc każda nowa osoba i blog są dla nas ważne!

  Załoga Spisu Opowiadań.

  P.S. wciąż poszukujemy osób, które dołączyłyby do naszej załogi!

  OdpowiedzUsuń
 63. Zapraszam do siebie! :) ---> http://perfect-love-is-our-dream.blogspot.com/

  Zwykła dziewczyna nieświadomie wkracza w świat, w którym ludzkie życie nie ma znaczenia.
  Liczy się tylko władza, pieniądze i satysfakcja, jaką daje zabicie drugiego człowieka.

  Brak zasad.
  Brak współczucia.
  Brak jakichkolwiek uczuć.

  Nikt nie chciałby takiego życia.
  Nikt nie chciałby narażać się na takie niebezpieczeństwo.
  Nikt nie chciałby się aż tak bać o siebie i swoich bliskich.
  ONA NIE MIAŁA WYBORU

  OdpowiedzUsuń
 64. Niedawno została otwarta nowa szabloniarnia :)
  Może znajdziesz tam coś dla siebie?
  Serdecznie zapraszamy,
  załoga graficznej przystani

  PS Nabór jest otwarty! :D

  [graficzna-przystan.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 65. [SPAM]
  Grace Carter boi się wszystkiego, co może być dla niej niebezpieczne. Ma dwie przyjaciółki i to jej wystarcza. Lecz co będzie, gdy zostaną rozdzielone? Jej przeznaczenie zdaje się gonić ją, choć próbuje od niego uciec. Jak zareaguje na to, kim jest naprawdę?
  Sophie Wright została wytypowana do wymiany uczniowskiej z liceum Rooselvet. Musiała zostawić za sobą wiele, lecz to nie wystarcza. Gdy pozna prawdę o tajemniczej szkole, będzie musiała podjąć decyzję, po której stronie chce walczyć.
  Sharon Reiter od dawna skrywa swoją własną tajemnicę. Nikt nie może się o niej dowiedzieć. Po odejściu Sophie, ona również musi zniknąć.
  Czy przyjaźń przetrwa wszelkie podziały i rozłąki? Czy mrok, który czai się za rogiem, będzie mógł zniszczyć to, co dziewczyny budowały tak długo? Czy magia istnieje naprawdę?
  https://wyjaca-do-ksiezyca.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 66. Hej, zapraszam do zgłoszenia się w nowo otwartym Spisie -> http://spis-seriale.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 67. Witaj w świecie pełnym bólu, cierpienia i łez. Zapraszam Cię, abyś towarzyszył Michaelowi w walce o przetrwanie. Tu, gdzie słońce nigdy nie wstaje... w roku 2150. http://ostatniasluzba.blogspot.com/2016/01/rozdzia-i-nowy-dom.html

  OdpowiedzUsuń